Üye olmanın avantajları

Elif Teke online mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası vardır. Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder ve ayrıca Elif Teke sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize bakabilirsiniz ve son olarak tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Sitemize hiçbir üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için destek@elifteke.com adresinden yada müşteri hizmetleri telefon numaramız üzerinden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Sitemiz tarafından e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'daki adımları izleyerek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra anasayfada sağ üstte "Hesabım" sekmesine tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması size ulaşabilmemiz için önemlidir.