DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

 Sitemizde almış olduğunuz tüm ürünlerimizde iade ve değişim gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca küpe kategorisinde değişim ve iademiz yoktur (kulak memesi bakteriyel bir bölüm olduğu için temas kaynaklı degişim ve iademiz bulunmamaktadır.).

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

 www.elifteke.com’da satın aldığınız ürünleri sırasıyla aşağıdaki adımları takip ederek kolayca değişim iade talebi oluşturabilirsiniz.

Hesabım paneline giriş yapınız

İade Taleplerim sekmesine giriniz

Yeni Talep Oluştur butonuna tıklayınız

Veya

Hesabım

Siparişlerim

İade Siparişinizi seçiniz

Kolay İade butonuna basınız

 Değişim iade talebinizi oluşturduktan sonra kargo anlaşma kodu: 1340515696 ile birlikte Sürat Kargo’ya kargo poşetinizi verebilirsiniz.

 www.elifteke.com 'dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz vardır. 14 iş günü içerisinde 08503054571 numaralı WhatsApp Hattımızdan iade için bilgi alabilirsiniz.

 Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz.

 Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz.

 Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız.

 Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

 Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

 İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

 İADE İŞLEMİNDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

 Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

 Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin iade işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR